Nowa powierzchnia magazynowa – co musisz wiedzieć przed wynajmem i zakupem?

Twoja firma się rozwija, potrzebujesz większej przestrzeni magazynowej. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przed podjęciem decyzji o konkretnym lokalu. Gdzie szukać budynków dostosowanych do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Szybko oznacza… dobrze!

Choć z podjęciem decyzji o konkretnym miejscu nie należy się śpieszyć, to jednak można nieco ułatwić sobie proces wyboru. Jak to zrobić? Metoda jest bardzo prosta, wystarczy skorzystać z dostępnych w internecie wyszukiwarek hal i magazynów na sprzedaż oraz do wynajęcia.

Po wejściu na taką stronę można posortować wybrane propozycje, między innymi według kryterium wielkości powierzchni budynku. Tę możliwość mamy chociażby na stronie Warehouses.pl. Każda z ofert została opisana w szczegółowy sposób. Zawiera informacje na temat: wymiarów budynku, siatki słupów, ilości bram, ogrzewania, powierzchni zabudowań, a także dostępnego parkingu itd. Z poziomu swojego komputera, w domowym zaciszu lub w biurze, możemy wybrać budynki w pełni odpowiadające potrzebom firmy. Ofertę zgodną z naszymi możliwościami finansowymi.

Zakup magazynu – co jest ważne?

Kupno magazynu to z pewnością mniej pracochłonne i czasochłonne zadanie niż zbudowanie takiego budynku. Mimo to również wymaga oceny rynku. Przede wszystkim wybór takiego miejsca nie może być przypadkowy. W sąsiedztwie powinny znajdować się firmy, które potencjalnie będą chciały korzystać z naszych usług. Duże znaczenie ma to, aby magazyny były skomunikowane z ważnymi arteriami miasta. Muszą mieć dobrą drogę dojazdową bez względu na to, czy znajdują się na przedmieściach, czy w mniejszej miejscowości. Warto ponadto sprawdzić stan techniczny budynku. Czy jest on na tyle dobry, że można się do niego wprowadzić?

Magazyny na sprzedaż – województwo mazowieckie – ciekawa oferta!

Mazowieckie to region bardzo bogaty między innymi w parki magazynowe. Idealna przestrzeń do rozwoju własnej firmy, znalezienia kontrahentów i nabywców wielu różnych towarów. W ubiegłym roku, jak wskazują dane REGON, zarejestrowanych było 809 369 podmiotów gospodarki narodowej. Swoją działalność rozpoczęło aż 67 057 nowych podmiotów, to bardzo dużo w porównaniu do innych województw. Najczęściej stawiano na handel hurtowy i detaliczny, naprawę pojazdów samochodowych, a także działalność profesjonalną, naukową i techniczną.

Dowiedz się więcej na https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/na-sprzedaz/wojewodztwo/mazowieckie

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here