Wynajmij biuro na warszawskim Mokotowie

Warszawa to zdecydowanie największe polskie centrum biznesowe. To tutaj swoje siedziby ma wiele rodzimych, jak i zagranicznych firm działających na naszym rynku. Nic więc dziwnego, że wciąż obserwuje się tu rosnący popyt na powierzchnie biurowe do wynajęcia. Powstaje też ich w stolicy coraz więcej, a jedną z popularniejszych ich lokalizacji jest Mokotów.

Biura do wynajęcia Warszawa Mokotów to jedno z najczęściej wpisywanych haseł w wyszukiwarki internetowe przez firmy poszukujące powierzchni biurowych w stolicy. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że Mokotów stał się w dużej mierze dzielnicą biznesową, cieszącą się coraz większym prestiżem. Według danych z pierwszego kwartału 2018 roku zlokalizowanych jest tu trochę ponad jedna czwarta wszystkich warszawskich powierzchni biurowych do wynajęcia.

Świetna lokalizacja

Warszawa może poszczycić się w tej chwili już wieloma świetnie zlokalizowanym biurowcami. Centra biznesowe powstają zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i w przyległych mu dzielnicach. Ich popularność, w tym między innymi nowoczesnych kompleksów biurowych powstałych na Mokotowie, wynika przede wszystkim z ich świetnej lokalizacji. A ona wiąże się również z coraz lepszą siecią komunikacyjną – autobusową, tramwajową czy metrem. Ułatwia to nie tylko dotarcie do firmy zatrudnionym w niej pracownikom, którzy coraz częściej wybierają komunikację miejską, ale również jej kontrahentom.

Centrum biznesowe

Powstające w ciągu ostatnich lat parki biznesowe to kompleksy budynków mieszczących powierzchnie biurowe o różnym metrażu. Korzystają z nich firmy zatrudniające od kilku do nawet kilkuset pracowników. Można bowiem, w zależności od potrzeb, wynająć zarówno małe powierzchnie, jak i pokusić się o zaadaptowanie na siedzibę firmy całych pięter. Stąd też biura do wynajęcia cieszą się zainteresowaniem mniejszych firm, jak i dużych korporacji i oddziałów firm zagranicznych wchodzących na polski rynek. Szczególnie dla nowych firm siedziba w nowoczesnym biurowcu w prestiżowej lokalizacji często może okazać się jednym z czynników przyczyniających się do sukcesu.

Wysoki standard

Nie bez znaczenia jest też standard powierzchni biurowych zlokalizowanych w nowoczesnych centrach biznesowych, m.in. na warszawskim Mokotowie. Wysoki standard ich wykończenia i wyposażenia to już kwestia niemal oczywista, tym bardziej, że wymagania najemców wciąż rosną. Od właścicieli nieruchomości oczekuje się jednak nie tylko biur spełniających oczekiwania zainteresowanych nimi firm, ale również odpowiedniej liczby miejsc parkingowych, o co niestety nie zawsze jest łatwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here