Prace porządkowe są coraz częściej zlecane osobom trzecim.

Nie lubimy zajmować się porządkami w domu ani tym bardziej w firmie. Za ład i porządek w miejscu pracy odpowiedzialny jest zresztą pracodawca. Okazuje się, że nie trzeba już zatrudniać sprzątaczki na etat. Usługa sprzątania zostanie realizowana zgodnie z potrzebami, przy zachowaniu największego profesjonalizmu. Teraz takie prace można zlecać jednorazowo lub regularnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań. Zalet takiego rozwiązania jest wiele.

Sprzątanie na żądanie bez przeglądania ogłoszeń

Sprzątanie, mycie okien lub pranie wykładzin na konkretne zlecenia to optymalne rozwiązanie przede wszystkim dla firm. Taka opcja znacznie zmniejsza koszty utrzymania ekipy, która w miejscu pracy dba o porządek. Składając zamówienie poprzez stronę internetową www.hojoclean.pl, klient otrzymuje dostęp do setek sprawdzonych i ubezpieczonych wykonawców sprzątania. Eksperci z HOJO Clean zapewniają, dobór odpowiedniego wykonawcy usługi sprzątającej oraz dają pewność realizacji zlecenia, a to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów świadczonej pracy. Dla zamawiającego wiąże się to z kolei z ogromnym komfortem. Teraz w biurze może być czysto na wezwanie. Dokładnie wtedy, gdy wymaga tego sytuacja.

Jak zamówić usługę sprzątającą?

Już nie trzeba sprawdzać dziesiątek firm w sieci i tracić czasu na dzwonienie do osób prywatnych, które zajmują się sprzątaniem lub przeszukiwać list na popularnych serwisach ogłoszeniowych. Teraz wystarczy wejść na www.hojoclean.pl i zamówić usługi sprzątające dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Wszystko w 3 kliknięciach! Wystarczy, że podasz kod pocztowy, oraz napiszesz, jakie konkretnie prace porządkowe Cię interesują i wyślesz zgłoszenie. Obsługa serwisu dobierze odpowiednich profesjonalistów i umówi termin wykonania zlecenia.

Usługi sprzątające z HOJO Clean to różne możliwości. Pranie wykładzin, alpinistyczne mycie okien, sprzątanie toalet, pastowanie podłóg i wiele, wiele innych. W tym serwisie znajdziesz fachowców, których potrzebujesz.

Biznes dla biznesu

W czasach, w których liczy się minimalizacja kosztów, generowanie zysków, a przy tym najwyższa jakość usług, nic dziwnego, że doświadczeni przedsiębiorcy starają się szukać rozwiązań, dzięki którym usługa zostanie wykonana w sposób bezproblemowy, szybki i komfortowy.

Usługi sprzątające są tymi, które należą do obowiązków pracodawcy. To on musi zapewnić czystość i porządek w miejscu pracy. Wpływa to nie tylko na wydajność pracy osób zatrudnionych w firmie, ale również wizerunek biura. Zlecenie usługi sprzątającej profesjonalnej firmie może okazać się nierzadko prawdziwym wybawieniem.

Przedsiębiorcy szukają prostych rozwiązań, które będą ułatwiać im codzienne funkcjonowanie w biznesie. Teraz można zamawiać sprzątanie biur dokładnie tak samo, jak taksówkę – szybko i zgodnie z potrzebami. Co więcej, jeżeli firma posiada biuro do 200m2, może wybrać jeden z gotowych pakietów sprzątania. Ceny pakietów zaczynają się już od 240 zł netto za 4 usługi w miesiącu. Jeżeli biuro ma ponad 200m2, należy tylko określić preferowaną częstotliwość i wielkość biura lub ilość pracowników, jakie usługi mają być wykonane, a obsługa HOJO Clean dobierze specjalistyczną firmę, która zrealizuje powierzone zadanie najlepiej. Co więcej, doradzi jaki zakres będzie optymalny do należytego wykonania prac. Zamawiający ma przy tym pewność, że współpraca przebiegać będzie tylko z odpowiednio wyszkolonymi fachowcami. Pewnie doskonale wiecie, że prywatne poszukiwania ekipy do wykonania danej usługi sprzątającej, nie są łatwe. Przede wszystkim kwalifikacje takich osób są wątpliwe, tracimy więc sporo czasu, zanim uda nam się znaleźć profesjonalistę. Od teraz koniec z problemami dotyczącymi prac porządkowych. Cieszmy się czystym biurem każdego dnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here