Ochrona dla Samsung Galaxy M11

0
728

Poszukując taniego smartfona czy to dla siebie czy dla dziecka warto zwrócić uwagę na Samsung Galaxy M11. Jest to budżetowy telefon jednak może pochwalić się pojemną baterią – 5 000 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Zdjęcia wykonuje zadowalającej jakości – są one wyraźne zarówno w dzień jak i w nocy. Obudowa również została wykonana w sposób przyjemny dla oka.

Ceną ceną, ale o wygląd każdego urządzenia warto zadbać. W pewnym sensie to jak wygląda nasz smartfon świadczy także o nas. A jeżeli do tego można to robić w modnie i wygodnie to dlaczego nie skorzystać?

Bogata oferta etui ochronnych dedykowanych do Samsung Galaxy M11 pozwoli na dobranie odpowiedniego do naszych preferencji zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym.

Jaki pokrowiec dla kogo będzie najlepszy?

Silikonowy Case na tył to przede wszystkim minimalizm. Większość z nich wykonane jest z cienkich elastycznych materiałów dobrze dopasowujących się do kształtu obudowy. To także dobre rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiego dostępu do wyświetlacza. Nakładki zakładane są na boki i tył, natomiast wyświetlacz pozostaje odsłonięty. Spotkamy się tutaj z oprawkami przeźroczystymi, dostępne są etui z nadrukiem, brokatowe czy z ringiem.

pokrowiec

Co dla tych którzy chcą by Galaxy M11 był jednak bardziej zabezpieczony, czyli nie tylko boki i tył ale także wyświetlacz? Odpowiedź: kabury z klapką. Są one wykonane z eleganckich, trwałych materiałów. Mogą mieć gładką, delikatnie chropowatą, brokatową strukturę. Również pod względem kolorystycznym nie jest tutaj nudno. Futerały zamykane na klapkę spełnią oczekiwania zarówno osób starszych, młodzieży jak i dzieci.

Zaletą zarówno nakładek na tył jak i pokrowców z klapką są precyzyjnie wykonane wycięcia na aparat, złącza systemowe i głośniki. Dzięki temu bez konieczności zdejmowania za każdym razem pokrowca można w pełni swobodnie korzystać z telefonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here