Monitor Odyssey G7

Monitor Odyssey G7 to znakomita propozycja firmy Samsung skierowana głównie do graczy. Warto poznać jego specyfikację!

Samsung Odyssey G7 – dla najbardziej wymagających

Monitor 240 Hz 27 cali Samsung Odyssey G7 charakteryzuje się rewelacyjnymi parametrami. Graczom zależy przede wszystkim na idealnym obrazie, którego dynamika, kolory i kontrast doskonale odwzorowują świat gry. To jednak nie wszystko. Ważnym aspektem jest także aspekt tzw. competitive gaming. Coraz większa liczba graczy stara się brać udział w rozgrywkach turniejowych, konkursach i wszelkich formach rywalizacji – widać potężny pęd w kierunku konkurowania ze sobą na różnych płaszczyznach. W grach komputerowych liczą się przede wszystkim umiejętności, ale niewątpliwie ogromne znaczenie ma także sprzęt. Monitor Odyssey G7 został wyposażony tak, by wspierać graczy w realizacji marzeń o zostaniu mistrzem! Jak wygląda funkcjonalność tego urządzenia w praktyce? Oto najważniejsze cechy i technologie monitora Odyssey G7:

  1. Zakrzywienie 1000R – dzięki temu jakość rozgrywki osiągnie nowy poziom. Seria Odyssey to jedyne urządzenia na rynku, które oferują taki promień krzywizny. Monitor do gier Samsung Odyssey G7 i jego większy brat, G9, to pierwsze ekrany, które oferują graczom zakrzywienie 1000R. Nie ma mowy o braku wygody – wartość tego parametru spełnia wszystkie standardy ergonomii, idealnie odwzorowując kształt ludzkiego oka.
  2. Kontrast HDR 600 – czerń i biel nigdy nie wyglądały tak dobrze. Monitor Odyssey G7 doskonale oddaje warunki każdej scenerii. Wygląda na to, że w nadchodzących tytułach, szczególnie bogatych w mroczne historie i zakątki ciemnych miast oraz lasów, nowe Odyssey będą sprawdzać się jeszcze lepiej!
  3. Wykorzystanie QLED – technologii opracowanej na potrzeby telewizorów Samsung. Podświetlenie QLED zapewnia doskonałe wrażenia – to ekrany o najwyższej jakości, których barwy, detale, dynamika i płynność przyczyniają się do najlepszych przeżyć wizualnych. To krok milowy dla monitorów do gier.
  4. Samsung Odyssey G7 to monitor 240 Hz 27 cali – tak wysoki standard odświeżania świetnie wpływa na poprawę jakości rozgrywki. Obraz staje się niezwykle płynny, nie ma mowy o rozmazanej scenerii.
  5. Co więcej, Odyssey G7 dysponuje standardem FreeSync Premium Pro i G-Sync. Jeśli więc posiadamy kartę graficzną AMD Radeon lub Nvidia GeForce, nasze wrażenia z rozgrywki będą jeszcze lepsze. Stabilność obrazu ma znaczenie dla każdego gracza – zarówno dla profesjonalistów, jak i dla tych, którzy traktują gaming jedynie jako rozrywkę.

Monitor Odyssey G7 – znakomity monitor 240 Hz 27 cali

Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 i technologii Quantum Dot Color, a także wykorzystaniu standardu QLED Odyssey G7 jest bezkonkurencyjnym monitorem dla graczy. To jednak nie wszystko. Urządzenie od Samsunga korzysta z trybu Eye Saver, a także technologii Flicker Free, PiP, PBP oraz USB Super-Charging. Dodatkowo monitor ma certyfikację Windows 10. To produkt kompletny, który z powodzeniem wesprze każdego gracza w rozgrywkach na dowolnym szczeblu. Monitor do gier Samsung Odyssey G7 stawia na dopracowanie w każdym calu – od wysokiej częstotliwości odświeżania po doskonały obraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here