Apartament na wynajem – wykończ go pod klucz!

Chcesz zdecydować się na zakupienie apartamentu na wynajem? W takim przypadku deweloper często oferuje również usługę wykończenia go pod klucz. Dlaczego warto ją wybrać?

Nowy apartament może być nie tylko wyjątkowym miejscem do wypoczynku, ale również pomysłem na długoterminową inwestycję. Coraz więcej Polaków decyduje się obecnie na inwestowanie w nieruchomości – to atrakcyjna propozycja, biorąc pod uwagę fakt, że aktualnie oprocentowanie lokat jest bardzo niskie, a posiadanie nieruchomości to bezpieczna lokata kapitału.

Gdy chcemy zdecydować się na zakupienie apartamentu na wynajem, możemy zdecydować się na wariant deweloperski, ale również ten pod klucz, czyli mieszkanie, które jest już wykończone i praktycznie gotowe do przeprowadzki. W Polsce około 85 proc. nowych mieszkań sprzedawanych jest w wariancie deweloperskim. To przede wszystkim kwestia ceny, ponieważ za mieszkanie w tym stanie zapłacimy mniej niż za to wykończone pod klucz. Lokal będzie wymagał jednak dalszych prac – możemy wykonać je samodzielnie lub też zlecić zewnętrznej ekipie.

Decydując się na wykończenie mieszkania pod klucz, nie musimy już zajmować się niczym we własnym zakresie – naszym jedynym zadaniem jest wskazanie na interesujące nas materiały z katalogu. Możemy również liczyć na pomoc projektanta wnętrz, który przygotuje atrakcyjny plan wnętrza. Usługę wykończenia mieszkania pod klucz może zaoferować nam niemalże każdy deweloper, a także w innych miastach w kraju. Zapłacimy za nią od około 450 do 1200 złotych za metr kwadratowy nieruchomości. Dlaczego warto z niej skorzystać, kupując apartament na wynajem?

Wykończenie nieruchomości pod klucz to przede wszystkim komfort oraz duża oszczędność czasu. Dla inwestorów, którzy nie chcą samodzielnie wyszukiwać materiałów, ekipy wykończeniowej, a także stale nadzorować postępów prac, to strzał w dziesiątkę! Właśnie dlatego większość inwestorów, którzy kupują mieszkania na wynajem, w tym także luksusowe apartamenty, decyduje się na skorzystanie z usługi pod klucz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here