Prowadzenie działalności gospodarczej to ciężka praca, która wymaga nie tylko dużej wiedzy, ale także umiejętnego zarządzania pracownikami czy znajomości narzędzi optymalizujących pracę. Chcesz ułatwić sobie prowadzenie własnego biznesu? Przedstawiamy 3 narzędzia, które pomagają zarządzać firmą.

Bankowość w smartfonie

Chcesz zarządzać finansami swojej firmy z dowolnego miejsca na świecie? Skorzystaj z oferty bankowości mobilnej, a zyskasz nowoczesne narzędzie, które pozwoli Ci na bieżąco sprawdzać wyniki finansowe przedsiębiorstwa, zlecać przelewy do kontrahentów, płacić składki ZUS czy podatki oraz wywiązywać się z innych obciążeń fiskalnych. Banki tworzą coraz bardziej intuicyjne aplikacje mobilne, które pozwalają na uproszczone logowanie i wykonywanie szybkich przelewów.

System CRM

Bez tego narzędzia współczesne przedsiębiorstwa nie wyobrażają sobie pracy. Zatrudniasz pracowników i chcesz zdalnie delegować zadania, kontrolować ich wykonanie, sprawdzać postępy nad konkretnymi projektami oraz generować przejrzyste analizy sprzedaży? System CRM ułatwi Ci to zadanie i pomoże w szybki sposób komunikować się z podwładnymi. Na rynku dostępnych jest wiele systemów, warto na początku skorzystać z darmowego rozwiązania i przetestować jego możliwości.

Wystawiaj faktury jednym kliknięciem

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i chcesz przyspieszyć wystawianie faktur, generowanie not korygujących oraz innych dokumentów księgowych? Skorzystaj z programów do fakturowania, które przyspieszą Twoją pracę i ograniczą zbędne formalności do minimum. Jeśli dodatkowo zależy Ci na optymalizacji kosztów prowadzenia działalności, weź pod uwagę bezpłatne narzędzia dostępne on-line. Zwróć uwagę na funkcje oprogramowania – darmowy program do faktur powinien nie tylko pomóc Ci szybko wystawić fakturę VAT, proformę, korygującą czy walutową, ale także wygenerować plik JPK_VAT czy stworzyć kompleksową ewidencję produktów i usług oraz na bieżąco kontrolować stany magazynowe.

Jeśli chcesz sprawdzić funkcje darmowego programu do fakturowania, już teraz wejdź na stronę internetową https://www.firmino.pl/darmowy-program-do-faktur/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here