Wiele osób z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem planuje urlop. Chcemy wakacje spędzić jak najlepiej, stąd też przykładamy się do wyboru miejsca, analizujemy trasę, planujemy atrakcji i może nawet czytamy w przewodnikach o wyjątkowych krajach, które chcemy zobaczyć. Z drugiej strony dostosowujemy urlop do ulubionego sposobu spędzania wolnego czasu i na pewno inne priorytety będą mieć osoby, które uwielbiają górskie wspinaczki, jeszcze inne te, które całymi dniami wylegują się na słońcu, a zupełnie odmienne turyści, którzy zwiedzają, szukają, uczą się i chłoną z historii i tradycji danych miejsc. Ilu ludzi, tyle pomysłów na idealne wakacje.

Wymarzone nie znaczy drogie

Czasem plany wyjazdowe nie do końca pokrywają się z możliwościowi naszego budżetu, a czasem nie jesteśmy w stanie z dużym wyprzedzeniem zaplanować urlopu, ponieważ na przykład w pracy możliwość wolnego pojawia się z dnia na dzień. Czasem lubimy pewnego rodzaju ryzyko i szukamy niespodzianki, jaką może nam urlop dać. Odpowiedzią na te wszystkie problemy czy też możliwości staje się oferta last minute z http://dreamtours.pl/last-minute. To coraz częściej wybierany sposób na zagraniczne wyjazdy.

Po pierwsze, oferty last minute to bardzo duża oszczędność pieniędzy przy zachowaniu odpowiedniego standardu. Czyli tak naprawdę nic nie tracimy, zamawiając wyjazd kilka dni przed terminem. No może jedynie to, że mamy ograniczony wybór do tych miejsc, do których wycieczki się nie sprzedały. Biura podróży są w stanie bardzo mocno obniżyć ceny, by sprzedać miejsca w samolocie czy w hotelu, ponieważ już wcześniej za nie zapłaciły.

Ryzyko wpisane w zabawę

Wybierając ofertę last minute, jesteśmy w pewien sposób ograniczeni ilością ofert. Jeśli planujemy wyjazd większą grupą, możemy mieć problem, by wszyscy mogi skorzystać z tego samego hotelu. Poza tym takie oferty znikają bardzo szybko, więc czas na podjęcie decyzji i przeanalizowanie plusów i minusów konkretnego miejsca też jest ograniczony. Ci wszyscy, którzy nie lubią działać pod presją, mogą czuć się niepewnie. Z drugiej strony to pewnego rodzaju polowanie na okazje, które wzbudza pewną żyłkę współzawodnictwa. Dlatego właśnie oferty last minute są dedykowane przede wszystkim osobom elastycznym, które są w stanie pojechać tam, gdzie akurat nadarzy się okazja. To taki wyjazd jak randka w ciemno.

Najwięcej ofert last minute pojawia się poza ścisłym sezonem wakacyjnym, kiedy podróżuje mniej rodzin z dziećmi w wieku szkolnym. Wtedy też proporcjonalnie ceny za wakacyjny wyjazd są najbardziej atrakcyjne. Można więc znaleźć nawet bardzo luksusowe wyjazdy za relatywnie niską cenę. Najpopularniejsze kierunki last minute to miejsca, gdzie zawsze jest ciepło – Grecja. Hiszpania czy Włochy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here