karton

Opakowania tekturowe cieszą się coraz większą popularnością, każdego dnia znajdując coraz więcej zastosowań w różnych dziedzinach życia.

Charakterystyka i zalety materiałów tekturowych

Tektura to bardzo uniwersalny i niezwykle wytrzymały materiał. Tektura może mieć nawet 4 mm grubości. Jej produkcja polega na sklejeniu dwóch lub większej ilości warstw masy papierniczej. Przy produkcji tektury wykorzystuje się włókna ścieru drzewnego, makulaturę i szmaty. Czasami producenci decydują się również na wzbogacenie składu tektury różnego rodzaju wypełniaczami oraz dodatkami pochodzenia chemicznego, co pozwala na zwiększenie trwałości materiału. Do największych zalet opakowań tekturowych należy zaliczyć ich dużą wytrzymałość, przyjazność środowisku oraz lekkość.

Opakowanie tekturowe – świetny pomysł na zapakowanie prezentu

Wiele osób poszukujących inspiracji na to jak w ciekawy i estetyczny sposób zapakować prezent, decyduje się na wybór tekturowych pudełek. Opakowanie tekturowe to idealna alternatywa dla ozdobnego papieru – użycie gotowego pudełka jest o wiele prostsze i nie przysparza zbyt dużych problemów. Opakowania tekturowe sprawdzą się świetnie na każdą okazję – można w nie zapakować prezent na urodziny, ślub czy komunię.

Opakowania kartonowe – doskonały sposób na przechowywanie dokumentów

Opakowania kartonowe sprawdzą się nie tylko w domu – równie dobrze spiszą się również w biurze. Dzięki opakowaniom kartonowym niezwykle łatwym okaże się utrzymanie porządku i ładu pośród archiwizowanych dokumentów. Kupując opakowania tekturowe, które posłużą do archiwizacji dokumentów można wybierać spośród wielu dostępnych projektów, dopasowując wielkość oraz kształt danego opakowania do indywidualnych potrzeb.

Opakowanie kartonowe – sprawdzony patent na przeprowadzkę

Opakowanie z kartonu sprawdzą się również przy przeprowadzce – duże pudła pozwolą na łatwe i szybkie zapakowanie dobytku. Co więcej, pudełka podczas przeprowadzki pomogą w sprawnym i bezproblemowym przetransportowaniu nawet najbardziej delikatnych rzeczy.

Pudełka wysyłkowe – niezbędnik każdego e-commerce

Pudełka wysyłkowe to coś w co musi zaopatrzyć się każdy przedsiębiorca prowadzący internetowy biznes. Gotowe, estetyczne opakowanie kartonowe zwiększają satysfakcję klienta i stanowią bardzo gustowny i niezwykle ważny element całej transakcji. Rozwiązanie to stanowi również duże ułatwienie dla samego przedsiębiorcy – zapakowanie towaru w kartonowe pudełko jest bowiem dziecinnie proste i nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania i wygodę ciekawą propozycją mogą okazać się pudełka wysyłkowe od producent opakowań viki.com.pl. Na viki.com.pl znajdziemy wszystko co potrzebne do pakowania, transportu i przechowywania towarów różnego typu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here