Szybko i bez wychodzenia z domu. Z Moment.pl na wizytę w salonie urody umówisz się w kilka minut. Możesz zrobić to 24 h przez 7 dni w tygodniu – wystarczy dostęp do internetu. Zobacz, jakie to proste.

Moment.pl to platforma do rezerwacji wizyt online wyróżniający się na tle innych rozwiązań tego typu. Wystarczy tylko wspomnieć, że na jego stronach można znaleźć największą bazę salonów urody w Polsce. Jego ogromną zaletą są również rzetelne opinie klientów oraz możliwość natychmiastowej rezerwacji.

Czym jest Moment.pl?

Ile razy myślałeś o tym, jak zmniejszyć liczbę codziennych obowiązków? Z Moment.pl możesz oszczędzić czas, który do tej pory przeznaczałaś na telefoniczne lub osobiste umawiane się na wizyty w salonach urody. Skorzystaj z portalu, na którego stronach ogłasza się kilka tysięcy gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich z całej Polski. W serwisie możesz łatwo znaleźć wybraną firmę lub poszukać najlepszych specjalistów w okolicy. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację, a zyskasz dostęp do listy salonów urody, na której szczycie znajdują się te, cieszące się najlepszą opinią. W wynikach wyszukiwania oceny wyrażone są w formie liczb i czytelnych gwiazdek.

Na Moment.pl możesz również podejrzeć komentarze klientów. Znajdziesz je na wizytówkach konkretnych salonów urody. Są one warte uwagi, ponieważ w przeciwieństwie do innych portali, na Moment.pl mogą zostawiać je tylko osoby, które miały okazję skorzystać z usług konkretnego miejsca. Oprócz rzetelnych opinii, każda wizytówka salonu kosmetycznego, gabinetu fryzjerskiego lub SPA zawiera pełną ofertę firmy wraz z cenami zabiegów. Dodatkowo można znaleźć w niej krótki opis działalności, dane kontaktowe i szczegółowe wskazówki dojazdu.

Kolejnym plusem Moment.pl jest to, że portal pozwala na natychmiastową rezerwację wizyt. Oznacza to, że informacje o wybranym dniu i godzinie zabiegu są automatycznie synchronizowane z elektronicznym terminarzem salonu urody. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja wizyta będzie aktualna.

Jak szybko umówić się do kosmetyczki lub do fryzjera?

Wszystko można załatwić w kilku prostych krokach. Nieważne czy szukasz topowego stylisty fryzur z Warszawy, najlepszej kosmetyczki w Krakowie czy SPA w Łodzi – z Moment.pl jest to banalnie proste!

  1. Wpisać w wyszukiwarkę poszukiwaną usługę/ konkretny salon lub miasta , np. Fryzjer Warszawa.
  2. Przejrzeć oferty salonów i wybrać jeden z nich i wcisnąć przycisk „Umów wizytę”.
  3. Wytypować pracownika (lub zaznaczyć opcję „Dowolny pracownik”) oraz określić dogodną datę  godzinę wizyty.
  4. Potwierdzić rezerwację przez zalogowanie się w serwisie.

Portal oraz aplikacja Moment.pl pozwalają również na łatwe zarządzanie rezerwacjami. Planowane wizyty można podejrzeć z poziomu własnego konta – wystarczy wejść w zakładkę „Moje wizyty”, która znajduje się w menu w lewym górnym rogu ekranu. Odwołanie zabiegu to nie problem – wystarczy kliknąć odpowiednią opcję.

Wejdź na Moment.pl lub pobierz aplikację mobiną i umawiaj się wygodnie, gdzie i kiedy chcesz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here