Samsung Z Flip3 5G

Smartfon ze składanym ekranem – tego typu rozwiązanie jest dostępne na rynku już od jakiegoś czasu, jednak spora część z nas jeszcze nie zdążyła nabrać do niego przekonania. Zupełnie niepotrzebnie! W dzisiejszym tekście przyjrzymy się możliwościom, jakie może nam dać Samsung Z Flip3 5G i już możemy zdradzić, że jest ich bardzo dużo. Jeśli chcesz się dowiedzieć, dlaczego telefon składany może stanowić lepszy wybór niż klasyczny smartfon – zapraszamy do lektury!

Samsung Z Flip3 5G – nie tylko składany ekran, ale też nowoczesne technologie

Na samym wstępie trzeba powiedzieć, że traktowanie telefonu Samsung Z Flip3 5G jako tylko smartfona ze składanym ekranem byłoby bardzo krzywdzące. Oczywiście ta cecha urządzenia jest jego sztandarowym wyróżnikiem, jednak ten telefon ma nam do zaoferowania znacznie więcej niż to.

Jednym z parametrów tego telefonu, na które warto od razu zwrócić uwagę, jest jego łączność 5G. W dzisiejszych czasach smartfon, który nam jej nie oferuje, to zdecydowanie kiepski pomysł, gdyż infrastruktura sieci nowej generacji rozwija się bardzo szybko i pozostaje tylko kwestią czasu, aż stanie się standardem.

Jakimi innymi parametrami cechuje się Samsung Z Flip3 5G? Nie możemy zapominać o tym, że seria Z to jedna z topowych serii marki Samsung, więc z całą pewnością w najnowszym telefonie spod tego szyldu także nie mogło zabraknąć odpowiednich rozwiązań. Możemy do nich zaliczyć aż 12GB pamięci RAM, która sprawi, że nasz smartfon będzie mógł działać szybko niezależnie od tego, ile mamy otwartych aplikacji i kart w przeglądarce, czy flagowy procesor marki Samsung, który jeszcze bardziej przyspieszy nasze urządzenie.

No dobrze, skoro wiemy już, z jak potężnym urządzeniem mamy do czynienia, możemy przejść do pytania tytułowego. Czy telefon składany to funkcjonalny smartfon, czy zbędny gadżet?

Smartfon ze składanym ekranem – telefony wymyślone na nowo

Smartfon ze składanym ekranem to oczywiście nawiązanie do popularnych niegdyś telefonów z klapką. Zostały one niestety bardzo szybko wyparte przez smartfony i ich duże ekrany, niezbędne do pełnego wykorzystania wszystkich funkcji, jakie mogło dać podłączenie telefonów do internetu. Należy jednak zauważyć, że telefon z klapką, który mógł zwiększyć i zmniejszyć swoje rozmiary, był całkiem ciekawym rozwiązaniem.

Samsung Z Flip3 5G to zupełnie nowe podejście do tego tematu. Oczywiście ogromny ekran jest koniecznością w każdym nowoczesnym telefonie, jednak absolutnie nie oznacza to, że musimy mieć problemy z jego zmieszczeniem w kieszeni czy w torebce. Dzięki temu, że Samsung Z Flip3 można złożyć na pół, bez najmniejszych trudności będziemy mogli zabrać go ze sobą wszędzie, nawet jeśli założymy przylegające spodnie lub weźmiemy ze sobą niewielką torebkę.

Ten telefon jest także wyposażony w specjalne rozwiązanie, którego próżno będzie szukać gdzieś indziej, czyli niewielki ekran zewnętrzny, na który rzucimy okiem, nawet jeśli telefon będzie złożony. Co więcej, możemy go dowolnie pod siebie personalizować – jeśli więc będziemy chcieli zobaczyć wszystkie niedawne połączenia czy śledzić na bieżąco ilość dziennych kroków, będziemy mieli taką możliwość.

Samsung Z Flip3 to zdecydowanie urządzenie warte uwagi. Wyróżnia je składany ekran, który jest bardzo ciekawym i praktycznym rozwiązaniem, jednak nie możemy zapominać o tym, że to jeden z topowych telefonów marki Samsung i znajdziemy w nim masę nowinek technologicznych.

 

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here