Ekstremalnym prezentem dla niej będzie voucher na kurs przetrwania w wodzie bądź skitour, czyli chodzenie po górach, z dala od wyznaczonych tras i szlaków. Zajęcia na łonie natury na długo pozostaną w pamięci i będą najlepszym upominkiem urodzinowym dla odważnych kobiet, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Prezentem na urodziny może być również kurs oryginalnego tańca, np. twerkowania czy nauki tańczenia na wysokich obcasach.

Weekendowa wycieczka górska

Oryginalny prezent dla kobiety, która pasjonuje się narciarstwem i lubi góry to skitour. Są to górskie wycieczki na nartach z dala od wyznaczonych tras, wyciągów i przetartych szlaków. Zajęcia trwają 3 dni. Uczestnik zostaje zakwaterowany w ośrodku wypoczynkowym i przechodzi tam szkolenie teoretyczne. W programie znajdują się także ćwiczenia lawinowe oraz około 12 godzin skitourowania pod opieką licencjonowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem. Ofiarowując bliskiej osobie prezent w postaci biletu na obóz, zapewnia się jej niezapomnianą przygodę życia na łonie natury, z dala od cywilizacji.

Prezent dla niej – twerk, nauka tańca na szpilkach

Pomysłem na prezent urodzinowy dla kobiety może być karnet na zajęcia z twerkingu. Jest to rodzaj tańca o zabarwieniu erotycznym, polegający na energicznym potrząsaniu pośladkami w rytm muzyki. Prezent przypadnie do gustu każdej miłośniczce tańca, a także kobiecie, która chciałaby wydobyć swój seksapil w czasie zabawy na parkiecie.

Początkiem nowej pasji w życiu może być również rozpoczęcie nauki tańca na szpilkach. High heels to bardzo uwodzicielski taniec przeznaczony tylko dla pań. Z pomocą instruktorki, uczestniczki kursu uczą się swobodnie poruszać w swoich ulubionych butach na wysokim obcasie. Zajęcia pomagają lepiej kontrolować swoje ciało oraz wykonywać bardziej efektowne ruchy w trakcie tańca.

Ekstremalne prezenty dla niej

Odważnej i aktywnej kobiecie, która interesuje się survivalem, można podarować w prezencie urodzinowym kurs przetrwania w wodzie. To wyjątkowa forma spędzania czasu, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestniczki. Survival jest połączony z nauką nurkowania. Uczestnicy kursu wykorzystują tylko naturalne metody przetrwania, np. rozpalanie ogniska, przyrządzanie jedzenia, czytanie map i odnalezienie się z dala od cywilizacji. W trakcie obozu nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here