Neymar, Ronaldo, czy Lewandowski to piłkarze znani nie tylko ze swoich piłkarskich umiejętności, lecz również z modnych fryzur kopiowanych na całym świecie. Moda na stylizację włosów wzorem ulubionego piłkarza nie ominęła małych chłopców.

Dziś rzadko który chłopiec da sobie ściąć włosy maszynką „na zero”. Dziś liczy się modny wzorek, stylowy irokez, czy zaczesanie na konkretną stronę. Świetną galerię modnych fryzur dla małego chłopca przygotowali redaktorzy internetowego portalu o tematyce dziecięcej – dzieciakowelove.pl. Oto najmodniejsze fryzury chłopięce, które rządzić będą w 2018 roku, znalezione na wspomnianym portalu.

Na co zwrócić uwagę wybierając fryzurę dla małego chłopca?

Dzieci są w ciągłym ruchu, szczególnie mali chłopcy, którzy z trudem usiedzą w jednym miejscu dłużej, niż kilka minut. Dlatego fryzura powinna być komfortowa w noszeniu, nie zakrywająca oczu i zapewniająca komfort termiczny – żeby dziecko po prostu się w niej nie pociło. Należy dobrać ją również do kształtu twarzy malucha oraz jego wieku, by dziecko nie wyglądało śmiesznie. Pamiętajmy również, że fryzura musi się podobać przede wszystkim naszemu maluchowi – to on w niej będzie dziennie chodzić.

Jaką fryzurę wybrać?

Znajdziemy tam źródło inspiracji nie tylko w zakresie fryzur dla chłopca, lecz także propozycje dla małych dziewczynek oraz ogrom informacji modowych – nowe kolekcje, aktualne trendy i ciekawe stylizacje. Przeglądając zestawienie widzimy, że zwykłe ścięcie włosów dawno odeszło do lamusa, a trendy wyznaczają nadal znani sportowcy. Śladem Christiano Ronaldo koniecznie trzeba zrobić kreskę trymerem, ogolić bok i zaczesać włosy na bok. Jeśli idolem malucha jest Lewy  – włosów nie zaczesujemy, a nadajemy im objętości i artystycznego nieładu. Wygoloną część zdobić mogą ciekawe wzorki, a do stylizacji włosów przyda się nam żel, bądź guma. Trzeba przyznać, że tak wystylizowane chłopaki wyglądają naprawdę bosko, a sama fryzura jest komfortowa w noszeniu.

Idealnym dopełnieniem sportowej fryzury będzie koszulka z wizerunkiem piłkarza – najtańsze propozycje znajdziemy na chińskim portalu Aliexpress. Ciekawe zestawienia produktów z Ali znajdziemy na stronie moda-online.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here