Jakie szkło dla gastronomii

Jako właściciel lokalu gastronomicznego powinieneś wybrać odpowiednie szkło dla gastronomii. Dobór idealnie dopasowanych naczyń odgrywa istotną rolę, ponieważ ma bezpośredni wpływ na wrażenie, jakie wywiera na kliencie nasz lokal. Wybierając szkło, należy wziąć pod uwagę głównie jego wytrzymałość, jakość i trwałość. Dobrze jest też zwrócić uwagę na aspekty ergonomiczne, aby zapewnić gościom ich wygodne podnoszenie i odkładanie podczas spożywania potraw i napojów. Szkło dla gastronomii jest z zasady odporniejsze na zarysowania niż zwykłe szkło kuchenne, dzięki czemu może być eksploatowane znacznie dłużej. Dobierając szkło do lokalu, zwróć uwagę na jego dopasowanie do wystroju Twojego lokalu np. wybierz filiżanki szklane w odpowiednim kolorze.

Na koniec upewnij się, że szkło wybrane do Twojego lokalu gastronomicznego, spełnia wymogi sanitarne i jest bezpieczne. Unikaj materiałów lub powłok, które mogłyby stać się nośnikami bakterii. Wybór odpowiednich szklanych naczyń to skomplikowany proces, ale jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie wymienione wyżej cechy i połączysz je z budżetem, który masz na wyposażenie swojej restauracji, to szkło dla gastronomii będzie satysfakcjonującą inwestycją.

Kieliszki do grappy i kieliszki do whisky – sprawdź, jakie szklane naczynia są najpopularniejsze!

Kieliszki do grappy i kieliszki do whisky to jedne z najpopularniejszych szklanych naczyń w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych. Szkło jest idealne do serwowania alkoholu, ponieważ doskonale oddaje aromat trunku. Dzięki gładkiej powierzchni szkło pozwala spojrzeć na kolor trunku, a dodatkowo szklane kieliszki są trwałe i łatwo je utrzymać w czystości.

Kieliszek do whisky jest najczęściej wybieranym kształtem do tego trunku, ponieważ jego idealna budowa i szerokie, ale niskie dno sprawiają, że alkohol jest stopniowo rozprowadzany po całej powierzchni szkła, co pomaga intensyfikować jego smak. Kieliszki do grappy to wysokie wąskie naczynia, których wygląd z pewnością zachwyci niejednego klienta.

Jeśli chcesz, aby Twoja restauracja była bardzo dobrze oceniana przez gości, warto postawić na oryginalne szklane naczynia Szkło dla gastronomii mogą stanowić trwałe i stylowe szklanki, kieliszki, talerze czy filiżanki szklane z motywem przewodnim wystroju wnętrza. Na przykład, jeśli w lokalu gastronomicznym dominuje srebro lub złoto, to szklane i eleganckie kieliszki z małymi wzorkami w tych kolorach będą idealnie pasować. Kieliszek do whisky i kieliszki do grappy są najlepszym wyborem do  niemal każdego gatunku whisky, tequili, ginu oraz likierów. Jeśli szukasz trwałych, eleganckich i funkcjonalnych naczyń, które mogą być także dekoracją, postaw na szkło! 

Wieszak do kieliszków – ułatwienie pracy w każdym barze, pubie i restauracji!

Jeżeli prowadzisz lokal gastronomiczny lub obsługujesz wiele imprez, na pewno zauważyłeś, że utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań. Chociaż jest to nieco uciążliwe, czystość sprawia, że goście czują się wyjątkowo i właśnie dlatego warto wybrać wieszak do kieliszków. To ułatwienie pracy w barach, pubach lub restauracjach, ponieważ szybko, łatwo i bezpiecznie pozwala mieć wszystkie szklane naczynia pod ręką. Łatwy dostęp do naczyń sprawia, że serwowanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych staje się efektywniejsze! Wieszak do kieliszków doskonale sprawdzi się zarówno w barze i restauracji, jak i w domu.

Zatem, jeśli szukasz akcesorium, które pozwoli skrócić czas pracy personelu, a przy tym będzie eleganckie, to wieszak do kieliszków jest strzałem w dziesiątkę! To zakup, który pozwoli ci maksymalnie wykorzystać czas i zaangażowanie pracowników oraz uniknąć częstego biegania po kieliszki. Ten praktyczny, łatwy w obsłudze i wykonany z wysokiej jakości materiałów dodatek to must-have w Twoim lokalu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here