Powoli zaczyna się świąteczna gorączka, na kupno prezentów dla naszych najbliższych został miesiąc. Co wybrać z tak dużej oferty, którą proponują nam sklepy? Jak wcelować się w gusta osoby, która ma być przez nas obdarowana? To na pewno nie jest łatwe zadanie, ale spokojnie, przedstawimy kilka ciekawych i oryginalnych pomysłów dla wszystkich którzy interesują się tematyką detektywistyczną. Odpowiedni sprzęt szpiegowski pozwoli im na dalsze rozwijanie swojej pasji.

Jak używać sprzętu szpiegowskiego?

Nie każdy z nas dobrze orientuje się w zawiłościach prawnych. Czasami nie do końca wiemy czy używanie sprzętu szpiegowskiego jest w Polsce legalne. Oczywiście jego sprzedaż jak i prawidłowe wykorzystywanie na własny użytek, nie jest zabronione. Nie powinniśmy się zatem zastanawiać dłużej czy obdarować nim, w formie prezentu gwiazdkowego, najbliższą osobę. Dzięki tak interesującemu gadżetowi poczuje się jak ulubiony bohater filmowy czy książkowy. Nigdy też nie wiadomo czy nie przyda się do rozwiązania jakichś zawiłych osobistych kwestii.

Jak wybrać najlepszy sprzęt szpiegowski?

Ilość dostępnego sprzętu szpiegowskiego na rynku jest bardzo duża. Dobrze zatem zastanowić się, co najbardziej ucieszyłoby osobę, którą chcemy nim obdarować. Ważne jest także, ile pieniędzy chcemy wydać na taki prezent. Ogromny wybór gadżetów szpiegowskich i nie tylko, znajdziemy na stronie sklepu detektywistycznego AlfaTronik https://www.alfatronik.com.pl. Od lat spełnia on potrzeby nawet  najbardziej wymagających klientów.

W zależności od tego, co nas interesuje, możemy wybierać w specjalistycznym sprzęcie szpiegowskim, takim jak m.in. kamery i rejestratory video, podsłuchy, dyktafony, monitorowanie komputera i telefonu. Również znajdziemy coś dla gadżeciarzy, którym dużą frajdę sprawi sprzęt przyciągający uwagę swoim ciekawym designem, a jednocześnie cechujący się dużą funkcjonalnością.

Dyktafony i podsłuchy dobre na każdą okazję

Zarówno dyktafony jak i podsłuchy mogą doskonale sprawdzić się w każdej sytuacji. Dyktafon nie tylko posłuży nam do zadań specjalnych, takich jak zbieranie materiałów potrzebnych nam do gromadzenia dowodów, np. w sprawie rozwodowej. Zda także egzamin jako narzędzie, które pomoże nam w nauce. Posłuży przykładowo do nagrywania interesujących nas wykładów czy innych zajęć. Jakość takiego materiału będzie zdecydowanie lepsza niż gdybyśmy mieli robić to smartfonem.

Ciekawą propozycję stanowi Dyktafon linearny Pro K9 z trzema mikrofonami. Co go wyróżnia od innych, podobnych produktów? Przede wszystkim bardzo czułe mikrofony, pozwalające na nagrywanie rozmów nawet z odległości 10 – 12 metrów. Pojemność pamięci to 8 GB, a długość czasu baterii wynosi aż 48 godzin. Dyktafon ten posiada jeszcze jedną ciekawą funkcję, w przypadku gdy skasujemy nagranie, możemy je łatwo odzyskać. Cena promocyjna to obecnie 395,00 zł.

Podsłuchy natomiast idealnie sprawdzą się gdy nie chcemy, aby nikt nie domyślił się, że jego rozmowa jest przez nas nagrywana. Bardzo pomysłowym prezentem będzie na pewno Podsłuch kwarcowy w etui płyty CD. Czujnik w nim zamontowany umożliwia odbieranie rozmów z odległości 10 metrów, jednocześnie nie wzbudzając niczyich podejrzeń. Posiada także stabilizację kwarcową, co daje wysoką stabilność dostrojonej częstotliwości.

Prezenty dla miłośników technologicznych nowinek i gadżetów

Wśród nas jest wielu miłośników tego rodzaju gadżetów. Również branża detektywistyczna posiada w swojej ofercie wiele takich urządzeń, które zaskoczą nawet najbardziej wymagającego szpiega-amatora.

Co zatem wybrać? Dobrym pomysłem dla każdego mężczyzny może być Kamera HD z oświetlaczem w zegarku na rękę na bransolecie. Prezent będzie nie tylko elegancki, ale i bardzo praktyczny. Doskonale zakamuflowana kamera umożliwia nagranie ważnego spotkania lub też zrobi wysokiej jakości zdjęcia (zapis HD 1280 x 780 z dźwiękiem). Zegarek posiada także oświetlacz podczerwieni, co pozwala nagrywać w ciemnościach. Jego cena to jedynie 280,00 zł.

Był prezent dla mężczyzny więc teraz pomysłowa propozycja dla kobiet. Jak wiadomo ich miłość do biżuterii jest wielka. Uwzględnił to sklep AlfaTronik posiadając w swojej ofercie Dyktafon w wisiorku kosztujący w obecnej cenie promocyjnej tylko 180,00 zł. To niepozorne urządzenie może pracować nawet 40 godzin, a pamięć 8 GB umożliwia przechowywanie 94h nagrań.

Warto już dzisiaj rozejrzeć się za wyjątkowymi prezentami dla bliskich. Pozwoli to na ich jak najlepszy i spokojny wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here