Fotel dla gracza jako fotel do biura

Prace biurowe to najczęściej długie godziny spędzane przy komputerze, z głową pochyloną lub ustawioną w jednej, konkretnej pozycji. Może ona szybko przyprawić o ból karku, ramion, pleców i samej głowy, dlatego warto zainteresować się odpowiednim fotelem, który zapobiegnie przykrym dolegliwościom. Jednym z najlepszych pomysłów będzie wybranie fotela dla gracza właśnie do biura.

Różnorodne prace biurowe, a jeden problem

Freelancerzy pracujący w swoich domach często wykonują różnorodne prace biurowe. Mogą być copywriterami, grafikami, programistami, wirtualnymi asystentkami albo pełnić inne role, wymagające spędzania czasu przed komputerem.

Podobnie dzieje się w wielu biurach: czy to jako dyrektor lub manager firmy, czy jako specjalista od marketingu albo księgowy, prawie każdy pracownik biurowy może doświadczyć problemów, wynikających z nieodpowiedniego siedziska. Takie same kłopoty mogą przytrafić się również pracownikom banków, kancelarii czy doradcom klienta. A wszystko za sprawą jednej rzeczy – nieodpowiedniego ustawienia głowy i kręgosłupa, które wymaga ciągłego napinania mięśni i usztywniania ciała w jednej pozycji.

Efekt? Najpierw pojawia się zmęczenie przybraną pozycją, potem ból ramion, kręgosłupa lub karku. Może on promieniować na kolejne partie ciała, a przede wszystkim dotykać głowy. W rezultacie zmniejsza nie tylko produktywność w pracy, ale przede wszystkim zmniejsza komfort życia.

Rozwiązanie: ergonomiczny fotel

Ergonomiczny kształt jest ostatnio wyjątkowo popularny i niemal każdy przedmiot codziennego użytku opatrywany jest takim mianem. Jednak w przypadku fotela “ergonomiczny” naprawdę ma znaczenie. Posiada on bowiem budowę, która odpowiednio podtrzymuje ciało i sprawia, iż pozostaje ono w jak najbardziej naturalnej pozycji.

Wyprofilowane oparcie fotela, które dodatkowo można odchylić tak, aby zostało ustawione w optymalnej pozycji, jest gwarancją wygodnego spędzania czasu, ale także zdrowia kręgosłupa. Dzięki odpowiednim zagięciom dopasowuje się ono do naturalnych krzywizn kręgosłupa, gwarantując im doskonałe podparcie i eliminując zbędne napięcie. W rezultacie plecy i kark są odciążone, a mięśnie w tej partii mniej napięte, co przekłada się na zmniejszenie lub całkowitą eliminację dolegliwości bólowych.

Które fotele są najlepsze?

Jeśli po tych wszystkich argumentach, jesteś gotów znaleźć dla siebie odpowiedni fotel do biura – czy to znajdującego się w twojej firmie, czy też w domu – musisz dowiedzieć się, które z nich najczęściej posiadają właśnie ergonomiczny kształt. Jak się okazuje, pod względem wygody przodują fotele dla graczy, takie jak dostępne w sklepie internetowym pro-gamer.pl. Odznaczają się one wyprofilowanym, wygodnym oparciem, z możliwością odchylenia go i zablokowania pod wieloma kontami, dostosowanymi do danej osoby i jej potrzeb.

Co więcej, fotele dla graczy marki PRO-GAMER wychodzą naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkowników. Oprócz komfortu i zdrowia zapewniają bowiem także unikatowy, elegancki design, który sprawdzi się doskonale w biurze, a nie tylko w pokoju miłośnika gier komputerowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here