Firma Acer zachęca graczy do udziału w bitwach

Podczas dorocznej konferencji prasowej next@acer w Nowym Jorku firma Acer poinformowała o nowych wersjach laptopów dla graczy Nitro 7 oraz Nitro 5 z systemem Windows 10.

Nowy laptop Nitro 7 jest przeznaczony dla graczy okazjonalnych, którzy chcą zwiększyć wydajność w grach oraz utrzymywać kontakty z przyjaciółmi w sieci. Ponadto, firma Acer wzbogaciła serię laptopów Nitro 5 o najnowszy układ graficzny NVIDIA GeForce GTX, nowy wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 144 Hz1 oraz niskim czasie reakcji wynoszącym tylko 3 ms.

Nitro 7: nowa, efektowna, metalowa obudowa

Nowy komputer Acer Nitro 7 jest przeznaczony dla graczy poszukujących zarówno najlepszego wzornictwa, jak i najwyższej wydajności. Ma zupełnie nową, elegancką, metalową obudowę o grubości zaledwie 19,9 mm1 (0,78 cala). Wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala i dużej rozdzielczości odwzorowuje żywe kolory z częstotliwością odświeżania 144 Hz1 i czasem reakcji 3 ms. Dzięki temu, gracze mogą cieszyć się grą bez łez, co jest niezwykle ważne w trakcie walki.

Połączenie procesora Intel Core 9. generacji i najnowszych kart graficznych NVIDIA napędza Nitro 7, zapewniając płynne wrażenia w grach. Ma też dużo miejsca na przechowywanie danych, z dwoma gniazdami na dyski SSD M.2 Gen 3×4 PCIe z technologią NVMe w RAID 01 oraz do 32 GB pamięci RAM DDR4 i dyskiem twardym o pojemności do 2 TB.

Acer Nitro 5: wzornictwo

Odświeżony laptop Acer Nitro 5 pozwala użytkownikom cieszyć się ulubionymi grami w wyjątkowych detalach dzięki wyświetlaczowi IPS Full HD w wersji 17,3-calowej z wąskimi ramkami lub 15,6-calowej o imponującym stosunku ekranu do obudowy wynoszącym 80 procent. Więcej osiągów znajdziesz na https://techpolska.pl/

Nitro 5 łączy w sobie procesor Intel Core 9. generacji, najnowsze procesory graficzne NVIDIA, dwa dyski SSD M.2 Gen 3 x4 PCIe wykorzystujące technologię NVMe w RAID 0 oraz do 32 GB pamięci RAM DDR4, zapewniając doskonałą wydajność w grach w przystępnej cenie. Gigabitowa sieć Wi-Fi 5 z technologią 2×2 MU-MIMO umożliwia bezproblemowe strumieniowanie rozgrywki, czytamy na https://techpolska.pl/. Użytkownicy mogą także podłączyć gadżety dzięki szerokiej gamie portów, takich jak HDMI 2.0, USB Type-C 3.2 Gen 1 i inne.

Sterowanie za pomocą klawiszy skrótu z NitroSense

Nitro 7 i 5 można monitorować i zarządzać za pomocą NitroSense – aplikacji, która jest dostępna po jednym dotknięciu klawisza NitroSense. Po włączeniu tej aplikacji użytkownicy mogą natychmiast zobaczyć temperaturę komponentów, wydajność ładowania, zużycie energii i wiele więcej. Pozwala ona także na monitorowanie i regulację prędkości wentylatorów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu gracze mogą dostosować ich prędkość lub ustawić wentylatory na maksimum, gdy jest gorąco.

Dźwięk Nitro Premium

Nowy Nitro 7 i zaktualizowany Nitro 5 podniosły jakość dźwięku, zapewniając graczom wielowymiarowe wrażenia dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii optymalizacji dźwięku Waves MaxxAudio. MaxxBass inteligentnie wzmacnia dźwięki, aby zapewnić piorunujące niskie tony, które użytkownicy mogą usłyszeć i poczuć, nawet w przypadku małych głośników lub zestawów słuchawkowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here