Ciepłe płaszcze z futerkiem idealne na mrozy

Wybór naprawdę wygodnego, ładnego, a do tego ciepłego odzienia na zimę wcale nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Aktualnie w trendach są nie tylko kolorowe kurtki ze specjalnym ociepleniem, ale i kuszące swoją formą płaszcze z futerkiem! Jak mądrze wybrać taki płaszcz i na co zwrócić uwagę podczas oglądania różnych modeli w sklepach internetowych?

Trzy ważne cechy płaszczy z futerkiem

Pierwszą i najważniejszą rzeczą przy wyborze takiego płaszcza, jest to, żeby po prostu nam się on podobał. Szeroki wybór płaszczy z futerkiem dostępnych np. w sklepach jak https://arioso.pl/k20-kurtki-i-plaszcze sprawia, że od nadmiaru może nam się dosłownie zakręcić w głowie. Żeby nie dać się zakupowi płaszcza, który później wyląduje w szafie na „wieczne nigdy” należy się przede wszystkim kierować własnym gustem co do jego koloru, fasonu i rodzaju futerka. Jeśli płaszcz będzie w naszym stylu, a nie w stylu ubierania się koleżanki, cioci czy babci, to z pewnością będzie nas cieszył wiele sezonów.

Drugą cechą jest decyzja między płaszczem gładkim, jednolitym, a takim, który uformowany jest w modne pikowania. Jeden i drugi typ stanowi piękną ozdobę, ale do sylwetki szczupłej płaszcz z futerkiem pikowany sprawdzi się lepiej, niż w przypadku osób o nieco większej liczbie kilogramów. Te lepiej będą wyglądać w płaszczy gładkim, np. z przewiązaniem w pasie specjalną, ozdobną przepaską lub motywem z dodatkowego futerka.

Trzecią ważną rzeczą jest wybór płaszcza między tonacją klasyczną, idealnie pasującą na wyjścia do biura i wieczorowe spacery, a tonacją luźną, w której będzie nam wygodniej również na swobodne okazje. Oczywiście można się zdecydować na dwa osobne płaszcze, wykonane w różnej stylistyce i cieszyć się nimi w osobnym okazjach.

Wybór rozmiaru płaszcza

Bardzo ważną sprawą jest także odpowiednie zmierzenie się i upewnienie czy płaszcz, jaki kupujemy w sklepie internetowym, na pewno będzie na nas pasował. Różne sklepu mogą tu w swojej ofercie podawać różną rozmiarówkę, dlatego warto kierować się właśnie nią, a nie ogólnikami czy tym, jak nam się wydaje, że będzie pasowało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here